Show Sidebar

Pirmās reizes ieguvumi no koku stādīšanas Latvijā

by Davis Paipa on 0 Comments

Paldies jums - lai mūsu misiju izpildītu kvalitatīvi, mēs bijām priecīgi un pagodināti par iespēju sadarboties ar SIA "Kurzemes Mežsaimnieks" komandu, kam ir jau vairāk nekā 10 gadu darba pieredze mežsaimniecības un mežizstrādes nozarē.

Pirmajā reizē Liepājas reģionā mēs kopīgi iestādījām vairāk nekā 4000 priežu stādus, un tas viss notika, pateicoties Jūsu palīdzībai.

 

Kokus stāda

Šeit ir 6 iemesli, kādēļ ir svarīgi stādīt mežus Latvijā un kādēļ pēc katra pārdotā pulksteņa mēs vietā iestādām jaunus kokus:

 1) Biotopa radīšana

Visām meža radībām ir nepieciešama pārtika un patvērums, lai izdzīvotu. Mēs atkārtoti radām to biotopu, kas tika zaudēts gadsimtu atpakaļ, stādot nepieciešamos komponentus un papildinot tos ar citām vietējām sugām.

 2)  Gaisa attīrīšana

Kokiem piemīt spēja aizturēt gaisa piesārņojumu, tādējādi padarot tīrāku gaisu apkārtējiem iedzīvotājiem. Vietējie gaisa kvalitātes uzlabojumi ir panākti, ogļrūpniecības uzņēmumiem mijiedarbojoties ar mežu, tādējādi nodrošinot pilsētas gaisa piesārņojuma attīrīšanu.

Ovi Watch stāda kokus

 3) Draudzība

Cilvēki, kurus mēs satiekam stādīšanas nometnē, ir unikāli. Jūs nekad neatradīsiet daudzveidīgāku interesantu cilvēku grupu. Tādā veidā rodas jaunas idejas, ka nākamajās misijās sadarboties tiks aicinātas arī skolas vai organizācijas, lai mācību procesa gaitā, nodotu tālāk koku stādīšanas prasmes un dotu iespēja izglītoties, apgūstot vietējo bioloģisko daudzveidību.

 

Ovi Watch kokus stāda

 4) Svaigs gaiss un fiziskā veselība

Tikšana prom no pilsētas piesārņojuma, noteikti nāks par labu Jūsu organismam, kā arī stādīšana ir ļoti labs fiziskais treniņš.

 

Kokus stāda

 5) Burvīga maltīte

Mums paveicās, jo par mums nometnē rūpējās izcila pavāre, tā bija garšīgākā soļanka, kādu bijām ēduši. :)

Soļanka

 6) Gandarījums

Būtu grūti atrast kādu lietu, ko Jūs savā dzīvē varētu izdarīt, gūstot lielāku gandarījumu, kā tas, ko Jūs iegūsiet stādīšanas sezonā. Vēlāk, atskatoties uz padarīto, lielākais gandarījums ir domāt, "es esmu paveicis kaut ko, ko tikai neliela daļa cilvēku uz šīs planētas ir spējīgi paveikt.”

 

 

 

Stāda kokus kopā

Paldies jums, Paldies SIA "Kurzemes Mežsaimnieks" komandai par pieredzi.

Šodien jau skatāmies pavasara virzienā, kur aicināsim arī jūs piedalīties šajā vienas dienas piedzīvojumā, kas mūsu Latvijas dabai noderēs.

 

Tiekamies Pavasarī!

Ovi Watch komanda

 

Seko Ovi Watch jaunumiem

Twitter Google+ Facebook Instagram

 

 

 

 

 

walnut wood watch for men with 3d engraved dial
Ovi Watch
Handmade by Ovi Watch

0 Comments

Leave a comment

All blog comments are checked prior to publishing

Free Shipping Worldwide
Free In-store Returns
24 MONTH WARRANTY ON ALL PRODUCTS
100% SAFE & SECURE CHECKOUT
Cart cart 0
You have successfully subscribed!